AS-EL A.Ş.

BİZ KİMİZ?

Firmamız 1978 yılında İzmir’in Karataş semtinde bir panjur atölyesi olarak kurulmuş olup zaman içerisinde profil ve aksesuar yapı markete dönüşüp ticaret hayatına büyüyerek devam etmiştir. 2021 yılı ilk çeyreği itibariyle alüminyum hazır doğrama işleme merkezini kurarak sektörde büyük bir eksiklik olan, kalite standartlarına sahip, bağımsız kuruluşlar tarafından verilen akredite belgeli alüminyum doğrama imalat ve satışına başlamıştır.

VİZYONUMUZ

AS-EL A.Ş olarak istikrarlı ve sağlam adımlarla ilerleyen, yeniliklere açık, çevreye duyarlı bir anlayış ile piyasaları oluşturan müşteri ihtiyaçları tarafından dile getirilen müşteri odaklı ve kaliteden ödün vermeden uygun maliyetli ürünler sunmak ve bulunduğumuz sektör pazarında zihinlerde oluşan ilk marka olabilmektir.

MİSYONUMUZ

Üstün bir iş ahlakı anlayışı ve sürdürülebilir kalite yönetimine dayalı, şeffaf, hesap verebilir sorumlu bir yönetim biçimini izleyerek, müşteri beklentileri ve stratejik hedeflerimiz doğrultusunda kaliteli ürünler pazarlamak en temel misyonumuzdur.

ÜRETİM ALANI

3650m²

PERSONEL SAYISI

36

YILLIK KAPASİTE

400 Ton

İŞ DENEYİMİ

1978'den beri

TAMAMLANAN PROJE

50+